محمد مهدی حسین پور

یک

درباره من

توسعه دهنده & برنامه نویس .

من برنامه نویسی رو از 1397 شروع کردم .

 • تاریخ تولد: 28 مهر 1381
 • وبسایت: mohammadmahdihosseinpour.ir
 • شماره تلفن: +98 935 407 7526
 • شهر : مشهد, ایران
 • سن: 18
 • سطح: مسلط
 • ایمیل: mohammad3.dev@outlook.com
 • وضعیت: فعال

من محمد مهدی حسین پور هستم یک توسعه دهنده وب سطح متوسط با 3 سال تجربه در برنامه نویسی به عنوان فریلنسر . من برنامه نویسی میکنم چون همیشه برام الهام بخش بوده و من رو شاد تر میکنه , یکی از راز های من برای موفقیت این دو جمله بوده "هیچوقت از تجربه کردن چیز های جدید دست نکش" و "به آموزش دیدن ادامه بده " , این دو جمله همیشه باعث شده رو به رشد باقی بمونم و از لحظه های زندگیم لذت ببرم

آمار

دونه به دونه کار هایی که انجام میدیم درس هایی هست تا دانش مون رو به روز نگه داریم و به آدم بهتری تبدیل بشیم چند مورد از آمار های کاری من اینجا فراهم شده !

مدرک برنامه نویسی

پروژه تکمیل شده

+ دوره گزرونده شده

+ ساعت کدنویسی

مهارت های

صحبت کردن ساده است , مهارت هات رو نشونم بده !

C# 90%
asp.net core 90%
MVC 90%
Razor Page 80%
SQL 75%
EF Core 70%
Identity Core 70%
JavaScript 60%
Type Script 60%
Angular 12 60%
Git 60%
html / css 50%

رزومه

خلاصه

محمد مهدی حسین پور

یک توسعه دهنده وب سطح متوسط با 3 سال تجربه در برنامه نویسی به عنوان فریلنسر . من برنامه نویسی میکنم چون همیشه برام الهام بخش بوده و من رو شاد تر میکنه , یکی از راز های من برای موفقیت این دو جمله بوده "هیچوقت از تجربه کردن چیز های جدید دست نکش" و "به آموزش دیدن ادامه بده " , این دو جمله همیشه باعث شده رو به رشد باقی بمونم و از لحظه های زندگیم لذت ببرم

 • بلوار چراغچی, مشهد, ایران
 • +98 935 407 7526
 • mohammad3.dev@outlook.com

تحصیلات

فنی و حرفه ای سینا & شبکه , نرم افزار

1397 - 1400

مشهد, ایران

تجریات تخصصی

حامی رسانه " توسعه دهنده بکند"

1396 - 1397

بلوار فرهنگ, مشهد , ایران

سیلور ایران “توسعه دهنده وب [فریلنسر]

1397 - اکنون

*دورکاری , مشهد , ایران

سپاس رایانه “توسعه دهنده فول استک [پاره وقت]”

1398 - 1399

بلوار آموزگار, مشهد , ایران

برنامه نویسان “توسعه دهنده فول استک [دورکاری]”

1399 - اکنون

*دورکاری , اصفهان , ایران

نمونه کار

من کارم رو از سال 1398 شروع کردم و در تمام این مدت پروژه هام رو با و توسعه دادم . اینجا بخشی از پروژه ها و مدارک من هستش.

 • همه
 • مدارک
 • وبسایت
محمد مهدی حسین پور

C#

SoloLearn

محمد مهدی حسین پور

JavaScript

SoloLearn

محمد مهدی حسین پور

SQL

SoloLearn

محمد مهدی حسین پور

Angular

SoloLearn

SepasRayane

سپاس رایانه

وبسایت

سیلور ایران

وبسایت

WinPRP

وبسایت

سامانه باخرز

وبسایت

خدمات

شاید شما دانش حرفه ای درباره توسعه وب نداشته باشید یا حتی شاید هیچ تصوری از این نداشته باشید که تکنولوژی چقدر میتونی ارزش های شما رو رشد بده , زندگی تون رو بهبود بده و حتی بیزینس تون رو احیا کنه پس اینجا بخشی از کار هایی که تکنولوژی براتون انجام میده رو جمع آوری کردم !

در دنیای آنلاین حضور داشته باشید

ما در حال زندگی توی عصر تکنولوژی هستیم پس اگر میخواید کسب و کار و مشتری هاتون رو رشد بدید , شما نیاز دارید که توی دنیای آنلاین دیده بشید همچنین کسب و کارتون و حتی خودتون رو معرفی کنید , من اینجا هستم تا چهره ی پیشرفته ی بیزینس شما در اینترنت رو طراحی و ایجاد کنم !

فرایند ها رو ساده نگه دارید

یزرگترین و با ارزش ترین دارایی ما در زندگی "زمان" بوده و هست , ما باید تا جایی که میتونم زمان مون رو بهینه کنیم و بخوبی ازش استفاده کنیم . همه ی ما زمان زیای رو صرف انجام کار های ساده میکنیم مثل مدیریت محصولات و مدیریت مشتریان و موارد زیادی که میتونم اونهارو ساده تر کنیم ! حالا زمان این هستش تا با آنلاین کردن کسب و کار اجازه بدیم تکنولوژی بجای ما کار هامون رو انجام بده .

کار های متفاوت رو یکپارچه کنید

در زمان های مختلف ما نیاز داریم تا کار های متفاوتی انجام بدیم مثل : بررسی سفارش جدید , بررسی موجودی کالا , ثبت فاکتور , اطلاع رسانی به مشتری و ....
خب این امور براحتی توسط تکتنولوژی یکپارچه شده و شما میتونید تمام این فرایند رو با یک کلیک طی کنید و همه داده هاتون و عملیات هاتون رو توی یک بستر جمع آوری کنید !

بازدهی بیشتری از تبلیغات بگیرید

برای پیشرفت یک بیزینس شما نیاز دارید تا تبلیغات کنید اما !!! زمانی که شما روی تبلیغات هزینه میکنید , شما باید یک معرفی و پیشنهاد مناسب برای کاربر تون در نظر بگیرید تا خودتون و بیزینس تون رو معرفی کنید , من اینجا هستم تا یک داستان استاندارد و حرفه ای برای بیزینس و خودتون در بستر وب ایجاد کنم.

مدرن بمونید , حرفه ای بمونید!

اگر میخواید توی دنیای وب فعالیت کنید , قطعا باید خودتون رو از همکاران و رقبا تون متمایز کنید و تفاوت تون رو حفظ کنید .
شما میتونید براحتی از تکنولوژی برای نگه داشتن تفاوت تون کمک بگیرید , من اینجا هستم تا وبسایت شما رو با رده بالا ترین تکتنولوژی ایجاد کنم تا همیشه مدرن - متفاوت و قوی باقی بمونید !

برای هر تغییری آماده باشید

بستر وب مکانی هست که هرروز درحال پیشرفته , مشتری های شما همیشه نیاز های جدیدی خواهند داشت , شما همیشه ایده های جدیدی برای کسب و کارتون دارید ! پس شما نیاز به زیر ساختی دارید که براحتی تغییرات شما رو بپذیره و تمام ایده هاتون رو پشتیبانی کنه . من برای شما پیاده سازی سایت کاملا پویا رو با جدبدترین تکتنولوژی مایکروسافت پیشنهاد میکنم تا همیشه برای تمام تغییرات آماده باشید !

نظرات

مرتضی طاهری

مرتضی طاهری

سیلور ایران & مدیریت

احسان حسین پور

احسان حسین پور

مدیر آی تی DNACOMM